NIEUWS

40-jarig jubileum groots gevierd!

Op zaterdag 28 oktober werd het in het Vierhuis één groot feest! We vierden met alle deelnemers en vrijwilligers ons 40-jarig jubileum. Alles was tot in de puntjes georganiseerd, hiervoor danken wij onze vrijwilligers die zich vol enthousiasme hiervoor hebben ingezet.

De muziek werd verzorgd door de dj’s van M&O Roadshow en zanger Robbie Kee. Alle deelnemers konden ook genieten van een workshop verzorgd door Mi Dushi
Omdat het een speciale editie was van ons jaarlijkse deelnemersfeest werd er een bingo georganiseerd. Iedereen kreeg uiteindelijk ”Bingo!” en ontving een goed gevulde goodiebag. Deze tas is speciaal gemaakt voor ons jubileum. In de tas onder andere een waterbidon bedrukt met ons logo en gesponsord door Hensel Nederland en Veldwijk Twello

Kijk voor meer foto’s op onze fotopagina